Lietuvos futbolo federacija

U-21 vaikinai

U-21 vaikinai
  • Naujienos
  • Komanda
  • Tvarkaraštis ir rezultatai

Vartininkai

  • Danas Šimkevičius

    Danas
    Šimkevičius

    Gimimo data: 2003-03-31

    Rungtynes/ivarčiai: 0/0
    Klubas: FK „Panevėžys“

  • Geraldas Širvinskas

    Geraldas
    Širvinskas

    Gimimo data: 2003-01-17

    Rungtynes/ivarčiai: 0/0
    Klubas: Vilniaus „Riteriai“

Gynėjai

  • Žygimantas Baltrūnas

    Žygimantas
    Baltrūnas

    Gimimo data: 2002-11-03

    Rungtynes/ivarčiai: 1/0
    Klubas: Marijampolės „Sūduva“

  • Matas Dedura

    Matas
    Dedura

    Gimimo data: 2002-05-17

    Rungtynes/ivarčiai: 1/1
    Klubas: Kėdainių „Nevėžis“

  • Dovydas Jansonas

    Dovydas
    Jansonas

    Gimimo data: 2002-08-27

    Rungtynes/ivarčiai: 9/0
    Klubas: Mažeikių „Atmosfera“

  • Matijus Remeikis

    Matijus
    Remeikis

    Gimimo data: 2003-03-28

    Rungtynes/ivarčiai: 2/0
    Klubas: FK „Panevėžys“

  • Motiejus Slivka

    Motiejus
    Slivka

    Gimimo data: 2003-02-14

    Rungtynes/ivarčiai: 0/0
    Klubas: Panevėžio „Ekranas“

  • Nojus Stankevičius

    Nojus
    Stankevičius

    Gimimo data: 2002-01-02

    Rungtynes/ivarčiai: 0/0
    Klubas: FK „Jonava“

  • Gustas Zabita

    Gustas
    Zabita

    Gimimo data: 2002-01-05

    Rungtynes/ivarčiai: 4/0
    Klubas: FA „Šiauliai“

Saugai

  • Žygimantas Baguška

    Žygimantas
    Baguška

    Gimimo data: 2002-04-02

    Rungtynes/ivarčiai: 0/0
    Klubas: FK „Panevėžys“

  • Motiejus Burba

    Motiejus
    Burba

    Gimimo data: 2003-08-10

    Rungtynes/ivarčiai: 5/0
    Klubas: Vilniaus „Žalgiris“

  • Emilis Gasiūnas

    Emilis
    Gasiūnas

    Gimimo data: 2003-06-12

    Rungtynes/ivarčiai: 2/0
    Klubas: FA „Šiauliai“

  • Gustas Jarusevičius

    Gustas
    Jarusevičius

    Gimimo data: 2003-05-23

    Rungtynes/ivarčiai: 3/0
    Klubas: Vilniaus „Žalgiris“

  • Juozas Lubas

    Juozas
    Lubas

    Gimimo data: 2002-05-22

    Rungtynes/ivarčiai: 1/0
    Klubas: FK „Jonava“

  • Deimantas Rimpa

    Deimantas
    Rimpa

    Gimimo data: 2002-11-03

    Rungtynes/ivarčiai: 0/0
    Klubas: Vilniaus „Riteriai“

  • Linas Zingertas

    Linas
    Zingertas

    Gimimo data: 2002-01-21

    Rungtynes/ivarčiai: 1/0
    Klubas: Marijampolės „Sūduva“

  • Karolis Žebrauskas

    Karolis
    Žebrauskas

    Gimimo data: 2002-06-12

    Rungtynes/ivarčiai: 6/0
    Klubas: Gargždų „Banga“

Puolėjai

  • Kristupas Keršys

    Kristupas
    Keršys

    Gimimo data: 2003-09-06

    Rungtynes/ivarčiai: 4/0
    Klubas: „Metta“ (Latvija)

  • Armandas Kučys

    Armandas
    Kučys

    Gimimo data: 2003-02-27

    Rungtynes/ivarčiai: 1/0
    Klubas: „Oskarshamns AIK“ (Švedija)

  • Meinardas Mikulėnas

    Meinardas
    Mikulėnas

    Gimimo data: 2002-09-07

    Rungtynes/ivarčiai: 3/1
    Klubas: Vilniaus „Žalgiris“

Treneriai

  • Fabio Mazzone

    Fabio
    Mazzone

    Vyr. treneris

  • Lukas Artimavičius

    Lukas
    Artimavičius

    Treneris

  • Žydrūnas Mačaitis

    Žydrūnas
    Mačaitis

    Vartininkų treneris

  • Tadas Kazlauskas

    Tadas
    Kazlauskas

    Atletinio rengimo treneris

Kitas personalas

  • Edvinas Žaromskis

    Edvinas
    Žaromskis

    Vadybininkas

  • Dovydas Alaunė

    Dovydas
    Alaunė

    Analitikas

  • Karolis Šumauskas

    Karolis
    Šumauskas

    Kineziterapeutas

  • Dainius Burakevičius

    Dainius
    Burakevičius

    Daktaras

  • Kazimieras Petronis

    Kazimieras
    Petronis

    Administratorius

Match
Protokolas
2022 / 11
20
15:00Lietuva1 : 2Latvija
2022 / 11
16
 Estija : Lietuva
2022 / 6
7
18:00Lietuva1 : 1Šiaurės Airija
2022 / 3
29
17:00Malta1 : 3Lietuva
2022 / 3
25
21:00Ispanija8 : 0Lietuva
2021 / 11
16
18:30Lietuva0 : 2Slovakija
2021 / 11
12
16:00Šiaurės Airija4 : 0Lietuva
2021 / 10
12
18:30Lietuva0 : 3Rusija
2021 / 10
8
18:30Lietuva2 : 1Malta
2021 / 9
7
18:30Lietuva0 : 2Ispanija
2021 / 9
3
18:30Slovakija3 : 1Lietuva
2021 / 6
4
18:00Lietuva2 : 0Estija
2020 / 11
17
18:00Kroatija7 : 0Lietuva
2020 / 11
13
18:30Lietuva3 : 0San Marinas
2020 / 10
13
18:30Lietuva0 : 1Čekija
2020 / 10
8
18:30Lietuva2 : 0Graikija
2020 / 9
8
18:30Lietuva0 : 1Škotija
2019 / 11
14
18:30Lietuva1 : 3Kroatija
2019 / 10
10
19:15Škotija0 : 0Lietuva
2019 / 9
10
17:30Graikija1 : 0Lietuva
1 2 3 4   ...   9   >